Отже, Ви вже встановили у себе в оселі натяжні стелі, а як правильно їх доглядати та експлуатувати Ви ще не знаєте. При дотриманні цих декількох простих правил Ви зможете зберегти красоту та блиск натяжної стелю на довгі роки.

1.       Термін експлуатації натяжної стелі з моменту її встановлення необмежений. Якщо Ви помітили забруднення на стелі, то його легко можна витерти простою вологою серветкою або м’якою ганчіркою. Якщо ж даний спосіб не дав результату, то можна скористатися засобом для миття вікон, або наприклад мильним розчином. Щоб уникнути видимих мильних розводів, обов’язково змийте мильний розчин з натяжної стелі звичайною водою.

2.       Для догляду за стелями, можна користуватися особливими поліролями. Хоча, все залежить від того, як Ви плануєте доглядати за стелею, адже потрібно бути дуже обережними. Протирайте полотно акуратно та дбайливо, намагайтеся не допускати того, щоб в натяжну стелю попадали гострі предмети.

3.       Особливу увагу при догляді потребують глянцеві натяжні стелі, їх потрібно протирати заздалегідь розведеним миючим розчином, або слабким розчином нашатирного спирту. Потрібно бути уважним перед використанням різноманітних миючих засобів і варто впевнитися  про відсутність в їх складі таких їдких речовин як ацетон чи розчинник.

4.      В випадку, якщо Вас затопили сусіди зверху, а вода зібралась у Вас за натяжною стелею, то в першу чергу необхідно знеструмити освітлення яке встановлене на стелі. Потім необхідно викликати професійну організацію для усунення проблеми, самостійно подібні роботи краще не проводити.

5.       В випадку використання в стелі вбудованих світильників, при заміні перегорівшої лампи, необхідно вділити увагу максимальній потужності лампи, яку можна встановлювати в таке освітлення. Якщо встановлювати в вбудовані світильники більше допустимої потужності, то це може пошкодити ділянку полотна, воно може розплавитися і провиснути. Лампи для вбудованих світильників бувають трьох типів – галогенні, енергозберігаючі і світлодіодні. Світлодіодні лампи рахуються самими економними, а також мають мінімальну тепловіддачу при експлуатації.

6.       При необхідності встановити  в стелю додаткові світильники, або пожежні датчики, необхідно викликати монтажну бригаду, при спробі провести дані роботи самостійно, можна пошкодити полотно стелі і виходом з даної ситуації буде лише повна заміна полотна.

Якщо виконувати ці прості рекомендації по догляду та експлуатації натяжних стель, то Ваша стеля прослужить вам багато-багато років і завжди буде виглядати як нова.