Як обрати якісне натяжне полотно і не натрапити на підробку? Почнемо з того, що повірити рекламі, переконанням продавця, інтуїції чи віддатися в руки удачі – не варіант. Підійти до цього процесу потрібно серйозніше. 

На що ж звертати увагу? В Google можна знайти багато підказок, як відрізнити справжню стелю від підробки. Хороша плівка не має вираженого хімічного запаху, легко тягнеться, зберігаючи при цьому рівномірну товщину, стійка до розривів, має однаковий колір по всій площі. І все це відносно правильно, але на практиці не діє. По-перше, кожна плівка буде пахнути, адже виробляється вона із пластику й полімерів. Але у хорошого полотна запах впродовж декількох днів вивітриться, а неякісна китайська підробка буде нагадувати про себе ще довго. По-друге, споживачеві дуже складно зрозуміти, чи рівномірний у плівки колір і товщина, навіть якщо він і побачить цілий рулон. Її якість зможе оцінити лише майстер під час монтажу.

Найпоширенішою схемою обману є заміна одного полотна іншим. За спеціальним каталогом, в якому представлені зразки наявних у продажі покриттів, покупець вибирає виріб, що йому сподобався, а йому встановлюють стелю з менш якісного полотна. По-перше, самі по собі китайські полотна не коштують заплачених Вами грошей. По-друге, вони можуть принести масу неприємностей, починаючи від нерівномірного кольору, розривів, і закінчуючи шкодою для здоров'я внаслідок випаровування хімічних речовин, що використовуються при створенні плівки.

Проте не варто боятися усіх полотен, завезених з Китаю. Останнім часом там з'являються фірми, що випускають сертифікований товар, який відповідає усім міжнародним вимогам якості, безпеки та гігієни. Тому нічого страшного, якщо Вам запропонують якісну плівку з Китаю. 

Основною запорукою покупки оригінального полотна є співпраця з офіційними фірмами, які продають і встановлюють натяжні стелі. Добропорядні компанії, які тривалий час працюють на цьому ринку, зазвичай, мають свій офіс, куди Ви можете прийти на консультацію. Тут Вам обов'язково повинні надати зразки продукції, причому не тільки в каталогах або на фотографіях, а й реальні, які можна оцінити на дотик. Часто в такому офісі встановлена натяжна стеля, що уже є хорошою рекламою. Попросіть сертифікати на продукцію. Вам повинні надати документи про країну-виробника полотна, його склад, особливості тощо.

Зазвичай фірми, що продають полотна, також надають послуги монтажу. Обов'язково варто поцікавитися ліцензією на цей вид робіт, переглянути фото готових об’єктів. А ще краще, перед відвідинами офісу пошукати відгуки в інтернеті про цю компанію. Пам’ятайте, що робота з такими фірмами проводиться тільки після укладання договору, в якому вказується кількість матеріалів, комплектуючих і їх вартість, якість полотна, відповідальність установника за правильність монтажу тощо. Повна оплата здійснюється лише після виконання робіт і перевірки їх якості. 

Компанія “Ваша стеля” за 15 років роботи зарекомендувала себе як надійний партнер. Тому Ви можете бути впевнені, що ми пропонуємо лише оригінальні полотна і виконуємо якісний монтаж натяжних стель.